INFORTREND – macierze „szyte na miarę”

0

Infortrend wprowadza do sprzedaży nową linię systemów RAID. Seria EonStor DS 1000 stworzona została z myślą o użytkownikach z sektora SMB. Produkty oferowane będą w wielu konfiguracjach, umożliwiając wybór rozwiązania najbardziej odpowiadającego bieżącym potrzebom firmy.

Niezwykłą niezawodność, systemy EonStor DS 1000 zawdzięczają zastosowaniu wytrzymałych super kondensatorów, zapewniających stabilne działanie i nieprzerwaną pracę w długim okresie czasu. Nowe rozwiązanie oparte na zaawansowanych super kondensatorach dołączyło do modułów pamięci flash i modułów podtrzymywania bateryjnego (BBU), które mają zapewnić wysoką dostępność i ciągłość danych w przypadku awarii zasilania. Natomiast w celu usprawnienia zadań backupu, klienci również mają dostęp do kopii migawkowych, kopii / obrazów wolumenów, jak również opcjonalne zdalnej replikacji.

Systemy EonStor DS 1000 oferują do 380,000 IOPS (operacji wejścia/wyjścia na sekundę), przepustowość odczytu do5,500MB/s, a zapisu do1,900MB/s. Pod względem wydajności, nowe rozwiązania „biją na głowę” modele starszej generacji, takie jak na przykład EonStor DS G6. Dzięki automatycznej funkcji storagetiering i zastosowaniu dysków SSD, jeszcze bardziej można zwiększyć wydajność, jak i wykorzystanie zasobów macierzy.
Nowe produkty to alternatywa dla przedsiębiorstw z sektora SMB – oferowane są rozwiązania precyzyjnie dostosowane do rzeczywistych potrzeb i dostępnych budżetów, zamiast sztywnych konfiguracji. Systemy posiadają wbudowane złącze iSCSI i dodatkowo obsługują hybrydowe interfejsy, zwiększając kompatybilność. Oprócz portu iSCSI1Gb/s lub 10Gb/s, użytkownicy mają do wyboru interfejs Fibre Channel 8Gb/s lub 16Gb/s oraz SAS 6Gb/s.

Dostępne obecnie systemy EonStor DS 1012/1016 mają odpowiednio 12 i 16 kieszeni na dyski.

EonStor DS 1012/1016

W najbliższych miesiącach pojawią się kolejne modele z 48i60 kieszeniami i charakteryzujące się gęstym upakowaniem danych. Szczegółowe informacje na temat macierzy EonStor DS 1000znaleźć można na stronie producenta.
Informacje na temat innych produktów Infortrend, znaleźć można na stronie polskiego dystrybutora, firmy Alstor.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ