iBard24 zoptymalizowany pod smartfony i tablety

0

Wraz z nowym rokiem w serwisie iBard24 pojawiły się nowe usługi. Na szczególną uwagę zasługuje wersja lite managera plików, która umożliwia dostęp do zarchiwizowanych danych z poziomu urządzeń mobilnych.

W wersji 2.6 pojawia się „lekka” wersja managera plików, umożliwiająca pobieranie i wysyłanie danych na urządzeniach mobilnych typu iPhone lub tych z systemem operacyjnym Android. Obecnie dostęp do danych na smartfonach możliwy jest poprzez stronę m.iBard24.pl, a dzięki udoskonaleniu managera plików, wszystkie informacje zapisane na koncie iBard24, można ściągać niezależnie od miejsca, w którym przebywa użytkownik.

W noworocznej wersji iBard24 Backup Online pojawia się także mechanizm pobierania całych katalogów poprzez stronę internetową, umożliwiający ściąganie całych folderów lub wielu plików jednocześnie z poziomu przeglądarki internetowej oraz możliwość pobierania plików z galerii publicznych i prywatnych. Dodatkowo udoskonalono funkcję udostępniania danych w Internecie, dzięki czemu użytkownik może udostępnić swoim znajomym dowolny folder z konta iBard24 poprzez przesłanie linku URL.

Oprócz wymienionych funkcji, pojawia się także możliwość połączenia konta iBard24 z kontem w serwisie społecznościowym Facebook i logowanie się za pomocą jego dostępów.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ