iBard24 w nowej odsłonie

0

Najnowsza wersja iBard24 Backup Online zawiera funkcję zaawansowanego zarządzania kontami użytkowników. Nowy system zarządzania dostępem do konta daje możliwość dodawania użytkowników oraz ustawiania ich uprawnień do plików i folderów, dzięki czemu w łatwy sposób można zarządzać bezpieczeństwem i pracować w grupie.

Każdy właściciel konta iBard24 może podzielić posiadaną pojemność między kilku lub kilkunastu użytkowników, przydzielając im dowolną przestrzeń dyskową oraz nadając im uprawnienia dotyczące odczytu/zapisu danych. Każdemu użytkownikowi nadawany jest osobny login i hasło do tzw. subkonta, dzięki czemu ma on możliwość backupu danych i udostępniania ich innym użytkownikom. Administrator ma dostęp do danych wszystkich użytkowników, sam też określa które z jego folderów i plików są widoczne dla innych.

W nowej wersji iBard24 Backup Online administrator ma możliwość tworzenia grup oraz przypisywania członkostwa użytkownikom. Nadawanie uprawnień dla grupy pozwala na dostęp do katalogów i plików wybranym użytkownikom, dzięki czemu praca wielu osób na jednym koncie staje się bardzo wygodna i przejrzysta.

Oprócz powyższej w funkcjonalności, w wersji 2.3 aplikacji usprawniono również system wykonywania backupu otwartych plików. Użytkownik ma możliwość wyłączenia dodatków związanych z wyglądem aplikacji, nazwać komputer, z którego wykonywany jest backup danych oraz wybrać katalog, w którym przechowywane są pliki tymczasowe programu.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ