HP zarządzi informacjami z SharePointa

0

HP wprowadził na rynek rozwiązanie HP TRIM 7 do zarządzania rekordami (records managment), które umożliwia obniżenie ryzyka biznesowego związanego z koniecznością przestrzegania coraz większej liczby przepisów oraz ujawniania danych na potrzeby postępowania sądowego.

HP TRIM 7 to zaawansowane rozwiązanie do zarządzania rekordami oprogramowania Microsoft SharePoint Server w jednym środowisku, niezależnie od ich pochodzenia. Dotyczy to także dokumentów i informacji udostępnionych na blogach i forach dyskusyjnych oraz w witrynach typu wiki, formularzach, kalendarzach i procesach obiegu dokumentów obsługiwanych przez SharePoint Server.

Oprogramowanie HP TRIM 7 umożliwia rejestrację i wyszukiwanie wszystkich rodzajów informacji biznesowych w postaci fizycznej i elektronicznej, w tym obsługiwanych przez program Microsoft Office SharePoint Server 2007 i najnowszą, wkrótce dostępną wersję SharePoint Server 2010, oraz na zarządzanie nimi.

Produkt HP TRIM został wyposażony w dwa nowe moduły:
HP TRIM Records Management ułatwia zarządzanie rekordami, zapewniając dostęp do wszystkich treści SharePoint Server gromadzonych w oprogramowaniu HP TRIM z poziomu obszaru roboczego rozwiązania SharePoint Server.
HP TRIM Archiving pomaga ograniczyć ryzyko utraty danych podczas przeprowadzania procesu odzyskiwania pamięci masowej i zasobów systemowych w aplikacji SharePoint Server. Moduł umożliwia archiwizację określonej listy obiektów rozwiązania SharePoint Server lub całych ośrodków SharePoint Server w systemie HP TRIM. Proces ten pozwala na odłączenie od sieci całych ośrodków SharePoint Server, zapewniając jednocześnie stały dostęp do informacji.

HP oferuje także usługi w zakresie nadzoru nad informacjami oraz wdrażania rozwiązań do zarządzania rekordami i oprogramowania Microsoft SharePoint, które umożliwią szybsze osiągnięcie korzyści z programu HP TRIM.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ