HP StoreOnce – 28 TB na godzinę

0

HP zaprezentował system do tworzenia kopii zapasowych HP B6200 StoreOnce. Rozwiązanie to jest w stanie przetwarzać i odtwarzać dane z szybkością 28 TB na godzinę.

Nowy system do tworzenia kopii zapasowych HP B6200 StoreOnce, eliminuje liczne kopie zapasowe tych samych informacji. Obniża dzięki temu wymagania w zakresie pojemności pamięci masowej nawet o 95 procent. Funkcje deduplikacji systemu HP StoreOnce obecnie są wbudowane w oprogramowanie HP Data Protector. Dzięki temu klienci mogą szybko i wydajnie tworzyć kopie zapasowe, korzystając przy tym z deduplikacji programowej, która poprawia wykorzystanie pamięci masowej w całej firmie.

Oprogramowanie HP Data Protector korzysta z technologii StoreOnce, aby przyspieszyć analizę danych i zmniejszyć zapotrzebowanie na pamięć oraz intensywność dyskowych operacji I/O podczas procesu deduplikacji. Dzięki przepustowości sięgającej 1,8 TB na godzinę rozwiązanie HP jest w stanie obsługiwać jest w stanie obsługiwać wydajne tworzenie kopii zapasowych dużych zbiorów danych.

System HP B6200 StoreOnce pozwala klientom zminimalizować inwestycje w infrastrukturę informatyczną. Jego pojemność można rozszerzać bez przestojów nawet do 768 TB. Wskaźnik deduplikacji na poziomie 20:1 lub wyższym umożliwia w praktyce przechowywanie nawet 10 petabajtów danych.

System do tworzenia kopii zapasowych HP B6200 StoreOnce 48TB jest dostępny na całym świecie. W Polsce cena podstawowej, w pełni funkcjonalnej wersji wynosi 715 tys. zł.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ