HP o rynku storage 2013

0

Rok 2012 był dla HP czasem implementacji nowych, strategicznych rozwiązań. A czego spodziewa się producent w bieżącym roku?

Miniony rok możemy zdecydowanie zaliczyć do udanych; zarówno rodzina macierzy dyskowych 3PAR, jak i rozwiązania StoreOnce służące do przechowywania kopii bezpieczeństwa, z unikalnym na rynku mechanizmem do deduplikacji danych, zanotowały ok. 300% wzrost sprzedaży w ujęciu rocznym. Życzymy sobie podobnych sukcesów w przyszłym roku.

Rynek storage ewoluuje, obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na zaawansowane rozwiązania, zdolne radzić sobie sprawnie z coraz większymi zbiorami danych. W 2013 spodziewamy się dużego zainteresowania macierzami z niedawno ogłoszonej rodziny 3PAR StoreServ 7000. Produkty te łączą w sobie funkcjonalność rozwiązań klasy enterprise z ceną oczekiwaną na rynku rozwiązań midrange, a nawet „górnych partii” SMB. Dla naszych partnerów przygotowaliśmy specjalny program wspierający sprzedaż tych nowych rozwiązań.

Nie jest jeszcze dostępny raport IDC w zakresie dyskowych pamięci masowych za rok 2012, ale opublikowane niedawno wyniki z trzeciego kwartał plasują HP na pierwszym miejscu w Polsce. Bardzo dziękuję partnerom handlowym za obdarzenie nas zaufaniem, życząc wszystkim pomyślności i sukcesów w 2013 roku.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ