HP integruje produkty z 3PAR

0

HP poinformował o włączeniu pamięci masowej 3PAR Utility Storage w ofertę infrastruktury konwergentnej HP (HP Converged Infrastructure). Nowe rozwiązanie pozwoli na prostsze, skalowalne przetwarzanie w chmurze.

Dzięki integracji tego rozwiązania z posiadaną infrastrukturą, klienci mogą usprawnić realizację usług w chmurze. Pozwalają na to takie funkcje, jak automatyczne dzielenie pamięci masowej na warstwy w zależności od typu i rodzaju przechowywanych danych i optymalizacja przydzielania pojemności (Thin Provisioning), która umożliwia obniżenie nakładów ponoszonych na zakup przestrzeni dyskowej
Nowe rozwiązanie wesprze też klientów, którzy chcą skonsolidować urządzenia pamięci masowej, aby efektywnie zarządzać dynamicznym wzrostem ilości danych. Sprostanie obu tym wyzwaniom umożliwia połączenie pamięci blokowej i plikowej w jednej macierzy pamięci masowej.

Rozwiązania 3PAR Utility Storage mogą być teraz w pełni zarządzane z poziomu platformy HP CloudSystem, z którą są zintegrowane. Stanowi ona najbardziej kompletny system pozwalający na oferowanie i dostarczanie usług w ramach chmury publicznej i prywatnej oraz środowisk hybrydowych. Połączenie pamięci masowej 3PAR z rozwiązaniem HP CloudSystem skraca czas wdrażania aplikacji w chmurze z kilku dni do kilku minut, pozwala dziesięciokrotnie zwiększyć wydajność operacyjną zarządzania pamięcią masową i obniżyć koszty tej pamięci nawet o 50 procent.

Firma dostosowała do systemów pamięci masowej HP 3PAR oparte na technologii IBRIX rozwiązanie HP X9300 Network Storage Gateway. Połączenie optymalizacji przydzielania pamięci na platformie 3PAR Utility Storage z funkcjami tworzenia warstw i migracją danych w sieciowym systemie pamięci masowej X9300 pozwala zmniejszyć wymagania pojemnościowe o 50 procent.

Wojciech Urbanek

HP wygrywa wojnę o 3PAR

Nowe rynki dla 3PAR

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ