Hitachi z nowym systemem zunifikowanej pamięci masowej

0

Hitachi Data Systems Corporation wprowadza na rynek rozwiązanie Hitachi Unified Storage. System umożliwia konsolidację i centralne zarządzanie danymi blokowymi, plikowymi i obiektowymi na jednej platformie.

Hitachi Unified Storage przechowuje, rozdziela na warstwy, migruje oraz chroni wszystkie dane bez względu na ich typ. HUS ogranicza koszty poprzez funkcje zwiększające efektywność, takie jak dynamiczne przydzielanie wirtualnej przestrzeni dyskowej (thin provisioning) i automatyczne przenoszenie danych pomiędzy warstwami pamięci masowych (dynamic tiering).

Hitachi Unified Storage obsługuje dane obiektowe z wykorzystaniem unikatowego, obiektowego systemu plików, który inteligentnie dodaje metadane do każdego pliku. Ponadto umożliwia automatyczne dzielenie przestrzeni na warstwy i migrację, szybkie tworzenie kopii migawkowych i klonów, replikację przez sieć WAN oraz szybsze wyszukiwanie danych. Hitachi Unified Storage jest wspierany przez Hitachi Content Platform (HCP), oferując repozytorium dla danych obiektowych z obsługą własnych metadanych.

Hitachi Unified Storage będzie obsługiwane przez oprogramowanie do zarządzania, Hitachi Command Suite. Usprawni ono przydzielanie pamięci i zwiększy wydajność oraz niezawodność blokowych, plikowych i zunifikowanych środowisk pamięci masowych.

System może być skalowalny do 3PB, umożliwia wykorzystywanie systemów plików o pojemności nawet do 256 TB oraz stosowanie pojedynczej przestrzeni nazw w celu ograniczenia obciążeń administracyjnych.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ