Fujitsu optymalizuje tworzenie kopii zapasowych i archiwizację

0

Fujitsu wprowadza na rynek nową wersję urządzenia ETERNUS CS High End, które umożliwia konsolidację i uproszczenie systemów tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Nowa funkcja wirtualnej sieciowej pamięci masowej (Virtual Network Storage — ViNS) umożliwia łatwą integrację z korporacyjnymi systemami do archiwizacji plików i migracji starszych plików.

Urządzenie do ochrony danych ETERNUS CS High End pracuje w około 900 w dużych centrach przetwarzania danych na całym świecie. ETERNUS CS High End 5.1 to rozwiązanie, które może spełniać wymagania klientów dotyczące archiwizacji, w tym zgodności z przepisami i długoterminowego przechowywania danych.

Nowa funkcja ViNS obsługuje środowiska Active Directory i LDAP (Lightweight Directory Access Protocol), umożliwiając łatwą integrację z korporacyjnymi systemami do archiwizacji plików lub do przenoszenia starszych, nieużywanych plików poza główny system pamięci masowej NAS. Duży system plików wykorzystywany w ViNS (dwa miliardy plików i brak ograniczenia wielkości pliku) umożliwia daleko posuniętą konsolidację kopii zapasowych i archiwizację danych w plikach na dysku. Urządzenie pozwala także używać najbardziej odpowiedniej kombinacji pamięci dyskowej, taśmowej i dysku zdeduplikowanego w połączeniu z różnymi scenariuszami deduplikacji, co umożliwia realizację zdefiniowanych umów SLA przy ograniczonym budżecie.

Obecnie Fujitsu umożliwia przedsiębiorstwom zmniejszenie liczby rozwiązań punktowych oraz konsolidację dyskowych i taśmowych systemów do tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania po awarii, archiwizacji i obsługi danych w jednym urządzeniu, co zwiększa szybkość i skuteczność ochrony danych. Dla klientów pragnących zoptymalizować tylko środowisko archiwizacji dostępne są dwa nowe modele wyposażone tylko w ViNS. W większości innych modeli ETERNUS CS High End funkcja ViNS jest dodatkiem do innych przydatnych możliwości. które umożliwiają konsolidację kopii zapasowych w systemach mainframe, uniksowych i x86.

W nowej wersji znacznie zwiększono skalowalność pojemności i wydajności. Dzięki skalowalności do 16 systemów RAID wewnętrzny bufor dyskowy może pomieścić aż 3,6 PB danych. Możliwa jest równoległa praca nawet 10 węzłów procesorowych, co zwiększa wydajność o 50 procent. Dzięki temu ETERNUS CS High End oferuje największą skalowalność ze wszystkich urządzeń do ochrony danych dostępnych na rynku.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ