FAS8080 EX i FAS2500 dwie nowe platformy pamięci masowej od NetApp

0

NetApp zaprezentował dwie nowe platformy pamięci masowej — ekstremalnie wydajną FAS8080 EX i przystępną cenowo serię klasy podstawowej FAS2500. Macierz FAS8080 EX umożliwia rozwijającym się organizacjom i usługodawcom wykorzystywanie intensywnych obciążeń SAN i NAS w największej skali.

Najwydajniejsza opatentowana macierz skalowana firmy NetApp, FAS8080 EX, jest przeznaczona specjalnie do obsługi najbardziej wymagających aplikacji. Odporną na zakłócenia macierz FAS8080 EX można skalować do poziomu około 4 milionów operacji wejścia/wyjścia na sekundę (IOPS). Oferuje ona zaawansowane funkcje kontroli jakości usług (QoS). W przypadku szybkich aplikacji wymagających niskiego poziomu opóźnień można skonfigurować FAS8080 EX jako macierz wyłącznie flash o ponad 4,6 PB pamięci masowej lub jako macierz hybrydową z przodującą w branży pamięcią podręczną flash o pojemności niemal pół petabajta. FAS8080 EX reaguje dynamicznie na rosnące wymagania w zakresie objętości danych. Macierz tę można bezproblemowo skalować do niemal 70 PB i ponad 600 połączeń wejścia/wyjścia.

FAS2500 oferuje rozbudowaną obsługę pamięci flash, co umożliwia przyspieszenie obsługi obciążeń nawet o 46% i zwiększenie dostępnej pojemności o 48% . Funkcje zarządzania danymi klasy korporacyjnej oferowane przez urządzenia FAS2500 umożliwiają wykorzystanie zalet opatentowanego systemu zarządzania pamięcią masową NetApp Data ONTAP.

Konfiguracje macierzy FAS8000 wykorzystujące wyłącznie pamięć flash zaspokajają potrzeby klientów, którzy wymagają wysokiej wydajności i niskiego poziomu opóźnień, a jednocześnie niezawodności klasy korporacyjnej i rozbudowanych funkcji zarządzania danymi, jakie oferuje oprogramowanie Data ONTAP. Konfiguracje macierzy FAS8080 EX i FAS8060, w których stosuje się wyłącznie pamięć flash, to rozwiązanie do wdrożeń infrastruktury VDI, w których wymagany jest wysoki poziom IOPS oraz niskie opóźnienia, a także do obsługi obciążeń baz danych o kluczowym znaczeniu. Firma NetApp udostępniła też architekturę referencyjną NetApp All-Flash FAS Reference Architecture for VDI, która oferuje wysoką wydajność i niski koszt w przeliczeniu na pojedynczy komputer.

Ujednolicona, skalowana architektura FAS umożliwia szybką adaptację do zmiennych potrzeb biznesowych, a jednocześnie spełnia najważniejsze dla działu IT wymagania bezawaryjności, skalowalności i opłacalności. Na macierzach NetApp działają szybko, wydajnie i niezawodnie aplikacje takich producentów, jak Oracle, Microsoft, Citrix i SAP. Hybrydowa architektura w połączeniu z opatentowaną technologią klastrowania pamięci masowej maksymalizuje czas bezawaryjnej pracy i skraca opóźnienia, umożliwiając przewidywalne działanie aplikacji.

NetApp Services for OnCommand® Insight: OnCommand Insight umożliwia zarządzanie kosztami oraz racjonalizację i optymalizację usług pamięci masowej. To propozycja dla przedsiębiorstw i usługodawców, którzy muszą zarządzać środowiskami zwirtualizowanymi i chmurowymi. NetApp Services for OnCommand Insight to oferta dostosowana do potrzeb klientów, którzy wdrażają wysokiej klasy macierze FAS8000 w heterogenicznych centrach danych. To wszechstronne rozwiązanie obejmuje zasoby, narzędzia i najlepsze praktyki firmy NetApp umożliwiające analizę danych IT. Oferuje ono odpowiednie zestawienia danych i funkcje raportowania dostosowane do parametrów biznesowych klienta. Klienci mogą szybko rozpocząć sprawne i samodzielne zarządzanie środowiskiem fizycznym, wirtualnym i w chmurze.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ