FAS6200 – nowe macierze NetApp

0

Firma NetApp wprowadziła do sprzedaży nowe pamięci masowe klasy enterprise — FAS/V6220, FAS6250 i FAS6290. Platforma FAS6200 i powiązane produkty z serii V, zoptymalizowane pod kątem rozwiązań flash firmy NetApp, pomagają pogodzić cele działów IT z założeniami biznesowymi.

Zaktualizowana seria FAS/V6200 to sprawdzona platforma do hostingu krytycznych aplikacji biznesowych. Wszystkie modele obsługują rozwiązania flash, które zwiększają liczbę operacji wejścia-wyjścia na sekundę (IOPS) o ponad 80 proc. i zmniejszają opóźnienia nawet o 90 proc. Platformy FAS i seria V są zaprojektowane pod kątem dostępności rzędu 99,999% lub większej i wykorzystują klastry Data ONTAP do nieprzerwanego działania nawet podczas aktualizacji. Nowe korporacyjne systemy pamięciowe umożliwiają skalowanie pojemności do ponad 65 PB.

”Przedsiębiorstwa potrzebują rozwiązań do zarządzania danymi, które cechują się skalowalnością pozwalającą na osiągnięcie krótkoterminowych korzyści i podtrzymanie długofalowego rozwoju — powiedział Krzysztof Celmer, Country Manager, NetApp Poland. — Platformy pamięciowe FAS i zintegrowane produkty flash firmy NetApp zaprojektowano pod kątem krytycznych środowisk SAN i NAS, aby zapewnić elastyczną skalowalność, nieprzerwane działanie oraz łatwość zarządzania. Systemy te przeznaczone są do użytku w środowiskach wirtualnych i chmurowych, co pozwala administratorom na podjęcie odpowiednich decyzji infrastrukturalnych, zarówno w przypadku systemów zainstalowanych lokalnie, jak i działających w chmurze”.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ