F-Secure przeciw zagrożeniom dla środowisk wirtualnych

0

F-Secure wprowadza na rynek rozwiązanie służące zabezpieczaniu firmowych środowisk wirtualnych i chmurowych – Security for Virtual and Cloud Environments, uzupełniające produkty Client Security i Server Security.

Rozwiązanie Security for Virtual and Cloud Environments firmy F-Secure chroni maszyny wirtualne działające zarówno w chmurach publicznych jak i prywatnych. Produkt zapewnia proaktywną analizę behawioralną i zabezpieczenia przed działaniem exploitów. Oba komponenty skutecznie identyfikują i blokują ataki złośliwego oprogramowania i kodu wykorzystującego luki w aplikacjach. Dzięki przeniesieniu procesów wyszukiwania szkodliwych programów na Serwer Skanowania i Oceny Reputacji uzyskana została wyższa wydajność środowisk wirtualnych.

Security for Virtual and Cloud Environments może zostać w prosty sposób wdrożone w środowiskach wirtualnych, mieszanych i hybrydowych, obejmujących różnorodne kombinacje maszyn tradycyjnych jak i wirtualnych. Najnowszy produkt F-Secure nie wymaga hiperwizora, co pozwala zastosować go na wszystkich popularnych platformach wirtualizacji, takich jak VMware, Citrix czy Microsoft Hyper-V. Ponadto, wszystkimi elementami rozwiązania można centralnie zarządzać za pomocą Policy Managera.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ