Cyfrowy sejf od Acronisa

0

Acronis – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – jest kolejną firmą, która wprowadziła do oferty usługi backupu online. Acronis Online Backup to w pełni szyfrowana usługa, która oferujące możliwość ochrony do 250 GB danych z nawet pięciu komputerów. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich plików logując się do swojego konta z dowolnego komputera z dostępem do Internetu.

Acronis Online Backup jest dostępny zarówno jako niezależna usługa (bez dodatkowej licencji), ale też jako dodatkowa funkcjonalność zintegrowana z Acronis True Image Home 2010. Interfejs użytkownika Acronis Online Backup, jak i Acronis True Image Home 2010 umożliwia szybkie i proste tworzenie kopii zapasowych przez Internet czy na lokalnym nośniku. Acronis True Image Home 2010 zapewnia możliwość szybkiego odtworzenia plików oraz przywrócenia zawartości całego komputera z systemem operacyjnym i aplikacjami, podczas gdy Acronis Online Backup zapewnia zabezpieczanie danych w zewnętrznej lokalizacji, co jest opcja szczególnie przydatną w przypadku kradzieży lub uszkodzenia sprzętu.

Acronis Online Backup jest obecnie dostępny tylko w angielskiej wersji językowej. Koszt subskrybcji Acronis Online Backup to 4,95 euro miesięcznie lub 49,95 euro rocznie za przestrzeń do przechowywania kopii zapasowych danych o pojemności 250 GB.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ