Commvault nawiązuje współpracę z Pure Storage i Cisco

0

Producent poinformował o zintegrowaniu platformy Commvault Data Platform i technologii IntelliSnap z infrastrukturą konwergentną FlashStack oferowaną wspólnie przez firmy Cisco i Pure Storage.

Efektem współpracy trzech firm jest warstwa ochrony danych, stworzona dzięki integracji technologii IntelliSnap z platformą FlashStack. Tradycyjne narzędzia do ochrony danych i zarządzania nimi mają problem ze skalowalnością i skutecznym wsparciem  aplikacji biznesowych o znaczeniu krytycznym, takich jak Oracle, VMware SAP oraz Microsoft SQL i Exchange. Dotyczy to zarówno aplikacji fizycznych, jak i wirtualnych. Technologia IntelliSnap firmy Commvault zintegrowana z infrastrukturą FlashStack może te narzędzia znakomicie zastąpić.

IntelliSnap firmy Commvault to technologia zarządzania kopiami migawkowymi, która obsługuje wiele platform sprzętowych pamięci masowych. Zapewnia ona użytkownikom infrastruktury FlashStack kompleksowe środowisko zarządzania rozpoznające aplikacje. Automatyzuje i koordynuje tworzenie, przechowywanie i wykorzystywanie kopii migawkowych. Znacznie upraszcza udostępnianie danych oraz procedury ich ochrony i odtwarzania. Ponadto oprogramowanie Commvault integruje procesy ochrony i odzyskiwania danych poprzez automatyzację przepływów pracy, co zmniejsza obciążenie zarówno pracowników, jak i infrastruktury FlashStack. Połączenie architektur testowych i referencyjnych firm Cisco i Commvault pozwala łatwo i efektywnie rozszerzyć zabezpieczenia oparte na kopiach mogawkowych w infrastrukturze FlashStack. Kopie zapasowe są tworzone w systemie Unified Computing System firmy Cisco (Cisco UCS) jako część infrastruktury konwergentnej.

FlashStack to platforma konsolidacji aplikacji dla przedsiębiorstw. Natomiast rozwiązanie Commvault upraszcza zarządzanie danymi i optymalizuje ich ochronę. Dzięki połączeniu obu tych technologii przedsiębiorstwa mogą łatwo i bezproblemowo przenieść się na platformę FlashStack. Ponadto oprogramowanie Commvault przynosi użytkownikom infrastruktury FlashStack wiele innych korzyści, takich jak skuteczniejsza ochrona i szybsze odzyskiwanie krytycznych aplikacji, mniejsze ryzyko, eliminacja procesów wykonywanych ręcznie oraz obniżenie kosztów ogólnych i kosztów zarządzania. Rozwiązania Cisco z serii S można wykorzystać jako dodatkową pamięć masową oraz w celach związanych z ochroną danych. Dzięki konsolidacji produktów punktowych na platformie FlashStack klienci mogą zmniejszyć zapotrzebowanie na energię elektryczną i chłodzenie, a także zwiększyć swoją elastyczność. Konsolidacja ta pozwala na wykorzystanie kopii migawkowych w znacznie szerszym zakresie, np. w celach programistycznych i testowych, w środowiskach programistyczno-operacyjnych (DevOps), w procesach analitycznych i raportach.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ