CA ARCserve Backup przyspiesza

0

Do oferty Veracomp trafiło oprogramowanie ARCserve Backup firmy CA z wbudowanym wsparciem dla systemu VMware vSphere 4. Jest ono w stanie uprościć i przyspieszyć proces wykonywania kopii zapasowych, zwiększając jednocześnie korzyści wynikające ze stosowania opracowanej przez VMware platformy wirtualizacyjnej.

Nowa wersja oprogramowania CA ARCserve Backup oferuje jednoetapowe i precyzyjne odzyskiwanie plików z zapisanego obrazu, dzięki czemu czas odtwarzania danych uległ znacznemu skróceniu. Nowe funkcje zapewniają dużą wydajność oraz szybkość wykonywania kopii zapasowej i odtwarzania danych w przypadku systemu VMware vSphere 4. Testy wydajności przeprowadzone przez firmę CA wykazały, że pakiet ARCserve Backup z obsługą VMware vSphere 4 zredukował wielkość okna kopii zapasowej o 60%, w porównaniu z kopiami wykonywanymi przy pomocy wcześniejszej wersji systemu VMware i pakietu ARCserve Backup.

Ceny oprogramowania ARCserve Backup w wersji 12.5 zaczynają się od 430 EUR, w zależności od wybranej funkcjonalności rozwiązania.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ