Biblioteka na 182 TB

0

Tandberg Data poszerzył rodzinę bibliotek taśmowych StorageLibrary o model T120+. Nowe urządzenie jest rozbudowywalne do 114 slotów i 182 terabajtów pojemności (z kompresją). Seria produktów z modelami T40+, T80+ i T120+ może być wyposażana w napędy LTO-3 lub LTO-4 o pełnej lub połowie wysokości z interfejsami SCSI, SAS i Native FC oraz oferuje wiele funkcji zarządzania do wykorzystania w średnich i dużych firmach.

Biblioteka StorageLibrary T120+ może pomieścić 6 lub 12 napędów LTO (w zależności od ich wysokości), 114 taśm, a sama ma wysokość 12U. Maksymalna prędkość przepływu danych do 10,4 TB na godzinę (kompresja 2:1). W ramach jednego rozwiązania jednocześnie można stosować napędy wyposażone w różne interfejsy – LVD SCSI, natywny Fibre Channel i SAS.

Tandberg Data StorageLibrary T120+

Nowa biblioteka jest wyposażona w wiele funkcji ułatwiających zarządzanie. Interfejs zdalnego zarządzania poprzez Internet umożliwia administratorowi nadzór, zarządzanie, konfigurację i diagnostykę z dowolnego miejsca. Biblioteki wspierają protokół SNMP, który umożliwia automatyczne wysyłanie drogą mailową komunikatów o błędach do administratora. Redundantne zasilacze z funkcjami Load-Balancing i Fail-Over dodatkowo zabezpieczają przed skutkami awarii.

Aby dokładniej zabezpieczać dane oraz spełniać wymogi stawiane przez przepisy prawne, producent wyposażył StorageLibrary T120+ w mechanizmy WORM (zapis tylko do odczytu) i szyfrowanie (w urządzeniach z napędami LTO-4).

Nowa biblioteka Tandberg StorageLibrary T120+ jest dostępna w kanale dystrybucyjnym Tandberg Data i u autoryzowanych partnerów. Standardowo dostarczana jest z oprogramowaniem Symantec Backup Exec QS Edition, czytnikiem kodów kreskowych, modułem zdalnego zarządzania, kablami oraz zestawem do montażu w szafie przemysłowej. Jest chroniona standardową trzyletnią gwarancją RTF i rocznym serwisem Advanced Replacement Service (szybkiej wymiany do 48 godz.) na poziomie komponentów. Opcjonalnie można wykupić w Tandberg Data możliwość świadczenia usług serwisowych na miejscu, instalacji i rozszerzenia gwarancji wszystkich rodzajów gwarancji aż do 5 lat.

Cena biblioteki bez napędu to 14 495 euro, z napędem LTO-4 SCSI – 18 877 euro, zaś z napędem LTO-4 Native Fibre Channel – 19 780 euro.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ