Backup Exec 12.5 z dodatkowym wsparciem

0

Symantec oferuje nabywcom oprogramowania Symantec Backup Exec 12.5 drugi rok wsparcia technicznego za darmo.

Firma Symantec ogłosiła promocję dotyczącą rozwiązania Symantec Backup Exec 12.5. Wszyscy klienci, którzy do 30 września 2009 r. złożą zamówienie na licencję lub uaktualnienie do najnowszej wersji Backup Exec 12.5 oraz pomoc techniczną na jeden rok (typu Basic lub Essential), otrzymają wsparcie techniczne na drugi rok za darmo.

W ramach pakietu Basic klienci otrzymują telefoniczne wsparcie 12 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu (możliwość podania dwóch nazwisk osób uprawnionych do telefonicznego kontaktu w sprawach dotyczących wsparcia technicznego), wszelkie uaktualnienia programu natychmiast po ich wprowadzeniu, a także dostęp do wielu danych technicznych, które umożliwiają samodzielne rozwiązywanie problemów i zdobywanie wiedzy.

Wsparcie typu Essential zawiera wszystkie opcje z pakietu Basic, a ponadto rozszerza pomoc telefoniczną do 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu z możliwością podania sześciu nazwisk osób uprawnionych do kontaktu w sprawach dotyczących wsparcia technicznego.

Oferta dotyczy produktów dostępnych w programie licencyjnym Express, stąd zastosowanie mają wymagania i zasady dotyczącego tego programu. Zamówienie musi zostać przekazane do realizacji firmie Symantec za pośrednictwem sprzedawcy lub autoryzowanego partnera handlowego najpóźniej do 30 września 2009 r.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ