Avnet dystrybutorem CommVault

0

Avnet Sp. z o.o. wprowadził do oferty produkty CommVault, dostawcy oprogramowania dedykowanego do zarządzania danymi w przedsiębiorstwie. W ofercie CommVault na szczególną uwagę zasługuje oprogramowanie Simpana.

Oprogramowanie to pozwala firmom na efektywne przechwytywanie, przemieszczanie, zachowywanie, odnajdowanie i odzyskiwanie danych z każdej warstwy zasobów. Pozwala także na redukcję kosztów, poprawę efektywności i czerpanie dodatkowych korzyści biznesowych ze składowanych danych.

W nomenklaturze stosowanej przez Hitachi Data Systems, pakiet Simpana jest nazywany HDPS (Hitachi Data Protection Suite). Projekt bez żadnych problemów można zintegrować z wieloma technologiami, dostępnymi w ramach macierzy dyskowych, rozwiązań NAS oraz rozwiązań archiwizacyjnych HDS, a także innych producentów.

CommVault jest w stanie dostarczyć kompletne rozwiązanie łączące w ramach jednej wspólnej platformy funkcjonalności związane między innymi z kopiami bezpieczeństwa (zarówno taśmowymi jak i dyskowymi), archiwizacją i retencją, globalną deduplikacją, zabezpieczeniem środowisk wirtualnych, replikacją, przeszukiwaniem i zarządzaniem danymi na każdym etapie cyklu ich życia w przedsiębiorstwie.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ