Alstor rozwija ofertę oprogramowania do backupu

0

Alstor, polski dystrybutor systemów IT, specjalizujący się w sprzedaży systemów storage, przetwarzania dokumentów oraz oprogramowania do backupu, rozpoczął dystrybucję oraz wsparcie techniczne dla oprogramowania Hitachi Data Protection Suite powered by CommVault.

Aplikacja Hitachi Data Protection Suite zawiera moduły do backupu, odzyskiwania danych, archiwizacji, replikacji i zarządzania zasobami. Całość zarządzana jest za pomocą pojedynczej konsoli administracyjnej. Oprogramowanie pozwala na opanowanie lawinowego wzrostu ilości danych w firmach, pomaga w rozwiązaniu problemów z wciąż malejącymi oknami backupowymi i pojawiającymi się nowymi regulacjami prawnymi.

Oprogramowanie, którego dotyczy umowa, powstało w firmie CommVault i jest sprzedawane przez nią pod marką Simpana. HDS, jako jeden ze strategicznych partnerów firmy CommVault, ma prawo do oferowania tego oprogramowania pod własną marką na podstawie umowy OEM podpisanej z producentem. Oferta firmy CommVault nie jest obecna na polskim rynku w żaden inny sposób.

Dystrybutorami Hitachi Data Systems w Polsce są już dwie firmy – warszawski Action i krakowski DNS – ale nie mają w sprzedaży oferowanego przez HDS oprogramowania firmy CommVault. – Podjęliśmy decyzję o pewnej dywersyfikacji oferty w polskim kanale dystrybucyjnym i stąd umowa z Alstorem – powiedział nam Jacek Browarski, channel manager w polskim oddziale HDS.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ