actidata zwiększa pojemność nośników RDX

0

actidata powiększyła ofertę nośników danych do swojego systemu actiDisk RDX, bazującego na wymiennych dyskach twardych, o kasety o pojemności 750 i 1000 GB. Użytkownicy już zainstalowanych systemów otrzymali możliwość zwiększenia pojemności tych urządzeń bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

actiDisk RDX składa się z wymiennych 2,5 – calowych nośników danych oraz stacji dokującej. System przeprowadza operacje zabezpieczania i odtwarzania danych, tak jak napęd taśmowy. System actiDisk RDX jest przeznaczony do zastosowania w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Nośniki RDX gwarantują minimum dziesięcioletni okres pracy, co w świetle obowiązującego prawa dotyczącego przechowywania danych firmowych właśnie przez okres 10 lat czyni actiDisk RDX optymalnym rozwiązaniem.

Obok nowych nośników, actidata wprowadził także do sprzedaży zestawy składające się z napędu actiDisk RDX, oprogramowania do backupu – Symantec Backup Exec 2010 QuickStart Single Server Edition lub Symantec Backup Exec System Recovery 2010 Desktop Edition oraz zestawu odpowiednich kabli. Zestawy dostępne są jako wewnętrzne rozwiązania z interfejsem USB lub SATA oraz jako zewnętrzne z interfejsem USB.

Nośniki danych actidata RDX objęte są 3-letnią gwarancją wraz z 2-letnim serwisem szybkiej wymiany awansem (do 72 godzin). Wszystkie kasety do rozwiązań actiDisk RDX są już dostępne w autoryzowanej sieci dystrybucyjnej oraz u partnerów handlowych actidata na terenie Polski.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ