actidata z oprogramowaniem do backupu Symanteca

0

actidata zawarła umowę partnerską z firmą Symantec, na mocy której do produktów actidata serii actiLib, actiTape, actiDisk będzie standardowo dokładane oprogramowanie Backup Exec Quickstart Server Edition firmy Symantec.

Symantec Backup Exec 2010 jest rozwiązaniem przeznaczonym do zabezpieczania i odzyskiwania danych w małych i średnich przedsiębiorstwach. Poprzez zintegrowaną technologię deduplikacji i archiwizacji zabezpiecza większe ilości danych przy jednoczesnej redukcji kosztów ich przechowywania oraz zarządzania. Skraca czas przestoju firmy oraz zapewnia, że krytyczne informacje na wirtualnych lub fizycznych systemach są zawsze zabezpieczone i możliwe do odtworzenia w kilka sekund.

Oprogramowanie Backup Exec Quickstart Server Edition firmy Symantec dostarczane wraz z urządzeniami actidata posiada licencję na jeden serwer. Jeśli rosnące potrzeby firmy wymagają aktualizacji i np. instalacji kolejnego serwera lub bazy danych użytkownik może zaktualizować posiadane oprogramowanie do pełnej wersji i zakupić odpowiedniego agenta bazy danych bezpośrednio w firmie Symantec lub u jej partnerów.

actidata dostarcza swoje urządzenia wraz z „papierową” wersją oprogramowania oraz kluczem-loginem, co zapewnia, że użytkownik ma zawsze dostęp do najnowszych wersji oprogramowania. Po zarejestrowaniu w firmie Symantec, administrowanie i przyszła
aktualizacja oprogramowania odbywa się bezpośrednio poprzez firmę Symantec. Partnerzy actidata korzystają z bezpośredniego dostępu zespołu wsparcia Symantec.

“Nasza umowa partnerska z firmą Symantec podnosi naszą ofertę na w pełni profesjonalny poziom i zapewnia naszym klientom bardziej kompleksowe rozwiązania. Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc dodać wiodące na rynku oprogramowanie do linii naszych produktów. Jest to posunięcie oczekiwane przez naszych partnerów handlowych, którzy z pewnością zgotują mu ciepłe przyjęcie.”– tak skomentował Arthur Kilian, Dyrektor sprzedaży na kraje Europy Wschodniej.

Aby przedstawić kompletną ofertę dla rynku storage, również actiNAS Cube RDX będzie teraz dostarczany z oprogramowaniem Symantec Backup Exec System Recovery Desktop Edition, umożliwiającym tworzenie obrazów całego systemu.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ