Acronis True Image Home 2011 po polsku

0

Acronis, dostawca narzędzi do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania i ochrony danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych i typu cloud, zaprezentował Acronis True Image Home 2011 PL – najnowszą wersję programu do backupu i odzyskiwania danych.

Acronis True Image Home 2011 pozwala na tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie plików, folderów, e-maili, bibliotek Windows 7, a nawet całego systemu operacyjnego. W nowej wersji programu znalazł się udoskonalony graficznie interfejs użytkownika, dostosowany do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Jedną z nowych funkcji Acronis True Image Home 2011 jest tworzenie skrótów metodą „przeciągnij i upuść” dające szybki dostęp do zadań tworzenia kopii zapasowych z poziomu pulpitu.

Nowe funkcje kreatorów i funkcja One-Click Protection pomaga użytkownikom skonfigurować funkcje backupu i odzyskiwania danych dopasowane do ich potrzeb, ułatwiając ochronę najważniejszych dla nich plików. Acronis True Image Home 2011 jest zintegrowany z systemem operacyjnym Windows 7 i współpracuje z jego panelem sterowania, dzięki czemu użytkownicy mają łatwiejszy dostęp do kopii zapasowych i mogą je swobodnie aktualizować. Dodatkowo, kopie zapasowe utworzone z pomocą programu można uruchomić korzystając z paska zadań Windows 7.

Acronis True Image Home 2011 automatycznie tworzy przyrostową kopię zapasową, aktualizowaną co 5 minut. Aplikacja chroni dane z pomocą jednej aplikacji, która zarządza wszystkimi zadaniami z zakresu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, bez względu na to, czy tworzona jest pełna kopia zapasowa czy też kopia online konkretnych plików lub folderów.

Acronis wprowadza również nową wersję rozwiązania Acronis True Image Home 2011 Plus Pack, które umożliwia przywracanie plików, aplikacji i systemu operacyjnego na inny sprzęt, np. inny komputer osobisty czy laptop. Oznacza to, że gdy użytkownik nie ma pod ręką identycznego sprzętu, może łatwo odzyskać dane.

Acronis True Image Home 2011 PL jest dostępny w sklepie internetowym poprzez www.acronis.pl, a także u partnerów w Polsce. Rekomendowana cena detaliczna to 39,95 euro brutto. Acronis True Image Home 2011 Plus Pack jest dostępny online poprzez www.acronis.pl, w cenie 19,95 euro brutto.

Wojciech Urbanek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ