Acronis True Image Home 2010 po polsku

0

Acronis wprowadził do oferty oprogramowanie True Image Home 2010 PL – najnowszą wersję programu w języku polskim do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla użytkowników indywidualnych. Program, oparty na opatentowanej technologii tworzenia obrazów dysku, współpracuje m.in. z Windows 7 oraz oferuje możliwość tworzenia kopii migawkowych danych.

Nowa wersja Acronis True Image Home 2010, obok swoich podstawowych funkcji, ułatwia m.in. migrację do systemu operacyjnego Windows 7. Pozwala stworzyć pełną kopię zapasową dysku, dzięki której po zmianie systemu użytkownik może odzyskać lub przywrócić zawartość komputera: dotychczasowy system operacyjny, aplikacje, aktualizacje i pliki. Dodatkowo, użytkownicy zyskali dostęp do zabezpieczonych danych za pośrednictwem Eksploratora Windows. Mogą również, na bazie zapisanego obrazu, stworzyć maszynę wirtualną i przy pomocy oprogramowania Microsoftu, VMware lub Parallels uruchomić dotychczasowe środowisko Windows w systemie Windows 7.

Nową funkcją programu jest Acronis Nonstop Backup, który oferuje pełną ochronę systemu i danych poprzez automatyczne, przyrostowe tworzenie kopii zapasowych, pozwalające na przywrócenie systemu do dowolnego punktu w czasie. Acronis True Image Home 2010 jest oparty na technologii tworzenia obrazów dysku oraz przywracania danych, która pozwala użytkownikowi na szybki powrót do korzystania z komputera po awarii (np. po zainfekowaniu wirusem, niestabilnych instalacjach lub uszkodzeniu dysku twardego).

Acronis True Image Home 2010 PL jest dostępny w sklepie internetowym poprzez www.acronis.pl, a także u lokalnych partnerów w Polsce. Rekomendowana cena detaliczna to 39,95 euro brutto.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ