Acronis True Image Home 2010 Plus Pack już dostępny

0

Acronis udostępnił klientom w Polsce nowy dodatek do programu Acronis True Image Home 2010 – Plus Pack. Jest to moduł przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników indywidualnych. Umożliwia przywracanie plików, aplikacji i systemów operacyjnych na inny sprzęt, sprzęt innego producenta i/lub o innej konfiguracji. Ponadto obsługuje dyski dynamiczne i środowiska preinstalacyjne systemu Microsoft Windows Preinstallation Environments (WinPE).

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack jest dostępny jako moduł dodatkowy do oprogramowania Acronis True Image Home 2010. Zawiera trzy zaawansowane funkcje, dotychczas dostępne tylko w produktach Acronis dla biznesu. Teraz mogą z nich skorzystać również doświadczeni użytkownicy indywidualni.

Dodatek zawiera funkcję Acronis Universal Restore, czyli przywracania danych na innym sprzęcie. W przypadku zaginięcia lub kradzieży komputera i zastąpienia go innym, użytkownik może z łatwością przywrócić swoje stare dane na fizyczną lub wirtualną maszynę, niezależnie od konfiguracji sprzętowej, marki, modelu i zainstalowanych elementów. Funkcja Universal Restore w Acronis True Image Home 2010 Plus Pack umożliwia także łatwiejszą, planowaną migrację na inny sprzęt lub zmianę systemu operacyjnego na nowszy.

Nowy produkt wspiera również obsługę dysków dynamicznych i ich funkcje, takie jak woluminy wielopartycjowe i woluminy odporne na uszkodzenia oraz możliwość dopasowania rozmiaru partycji, sprawiając, że ich backup i odzyskiwanie z nich danych staje się łatwe. Dane można przywrócić zarówno na zupełnie nowe dyski, jak i już istniejące woluminy dynamiczne.

Dodatkowo, moduł wspiera obsługę środowiska preinstalacyjnego systemu Microsoft Windows (WinPE). Pozwala użytkownikom na łatwiejszy i szybszy proces odzyskiwania danych dzięki instalacji na nośniku ratunkowym lub startowym najnowszych sterowników Microsoftu, dostosowanych skryptów, aplikacji i wtyczek. Dzięki temu podczas restartu z nośnika ratunkowego z Acronis True Image Home 2010, użytkownicy mogą użyć więcej sprzętu niż normalnie i wykonać dostosowane do własnych potrzeb działania.

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack wymaga zainstalowania wersji podstawowej Acronis True Image Home 2010. Dodatek jest dostępny poprzez stronę producenta w cenie 19,95 euro.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ