Acronis otwiera polski oddział

0

Acronis, dostawca oprogramowania do zarządzania składowaniem danych i backupu dla użytkowników indywidualnych oraz przedsiębiorstw, otwiera swój polski oddział w Warszawie. Na jego czele stanie Dariusz Jarecki.

Acronis sprzedaje rozwiązania do odzyskiwania danych po awarii, konsolidacji serwerów i migrowania wirtualizacji, które pozwalają klientom zapewnić ciągłość działalności i ograniczyć przestoje systemów komputerowych. Dystrybutorami oprogramowania firmy Acronis w Polsce są firmy Alstor i Itxon. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne w 15 wersjach językowych.

Dariusz Jarecki, nowy szef polskiego oddziału Acronis, jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, studiował również marketing i zarządzanie na Politechnice Łódzkiej. Przez ostatnie lata kierował polskim biurem Trend Micro. Wcześniej był związany m.in. z ICL Poland i Comparex Systemy Informatyczne, a także VERITAS Software Poland. W Acronis Polska będzie odpowiedzialny za współpracę z dystrybutorami oraz partnerami firmy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ