Acronis Backup & Recovery 11 – tworzy kopie i odzyskuje dane

0

Acronis zaprezentował Acronis Backup & Recovery 11. Jest to zintegrowany system do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania obrazów systemu, plików oraz maszyn wirtualnych.

Dostępne na rynku oprogramowania do odzyskiwania danych po awarii i ich ochrony występują tradycyjnie jako dwa oddzielne rozwiązania. Acronis przedstawia produkt, który pozwala na tworzenie kopii zapasowych plików i odzyskiwanie całych systemów za pomocą jednego programu. Ujednolicona platforma Acronis Backup & Recovery 11, umożliwi skoncentrowanie się na danych w oderwaniu od archiwów kopii zapasowych. Pozwoli to użytkownikom mieć kontrolę nad danymi, niezależnie od tego, gdzie będą one przechowywane – czy to w środowisku fizycznym, wirtualnym, czy też w „chmurze”. Acronis Backup & Recovery 11 to zintegrowane rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania obrazów systemu, plików oraz maszyn wirtualnych.

Acronis Backup & Recovery 11 będzie dostępny u partnerów dystrybucyjnych firmy Acronis w cenie 1399 dolarów za każdy serwer. Program pojawi się w sprzedaży pod koniec II kwartału br. Natomiast obsługa Microsoft Exchange Server i Microsoft SQL Server zostanie udostępniona w późniejszym terminie.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ