Wideokonferencja od AVerMedia

0

Na polskim rynku zadebiutują systemy wideokonferencyjne AVerComm. Ich producentem jest tajwańska firma AVerMedia, specjalizująca się w opracowaniu urządzeń prezentacyjnych i rozwiązań związanych z bezpieczeństwem.

W ofercie AVerMedia znajdują się dwa urządzenia AVerComm oferujące połączenie punkt-punkt (H100) oraz do 4 punktów jednocześnie (H300). Model AVerComm H300 zapewnia m.in. naturalne wideokonferencje w rozdzielczości HD, kamerę PTZ o rozdzielczości 5 megapikseli, funkcję współdzielenia oraz unikalną funkcję nagrywania materiału na USB.

Dystrybucją systemów w Polsce zajmie się firma VIDiS. – Ten bardzo prosty w instalacji i obsłudze system wideokonferencyjny, który wystarczy podłączyć do gniazda LAN, pozwala znacznie obniżyć koszty, dzięki wyeliminowaniu części podróży służbowych, nie tracąc przy tym efektywności towarzyszącej tradycyjnym spotkaniom. Nie bez znaczenia jest to, że rozwiązania AVerComm cechuje przyjazna dla małych i średnich firm cena, znacznie niższa od porównywalnych urządzeń na rynku – mówi Tomasz Kliczkowski, wiceprezes zarządu ViDiS.

Sugerowana cena detaliczna systemu AVerComm to 9.999 zł + VAT w wersji H100 i 14.999 zł + VAT dla modelu H300. Gwarancja 24 miesiące.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ