VMware Forum 2013: Virtually Unlimited

0

Polska edycja VMware Forum 2013 odbędzie się 4 czerwca br. w Warszawie. W regionie EMEA będzie miało miejsce 27 takich wydarzeń, a organizatorzy spodziewają się ponad 16 tys. gości. Temat przewodni tegorocznej edycji forum brzmi „Virtually Unlimited”. Kwestie, które zostaną poruszone podczas tego wydarzenia, pomogą profesjonalistom IT tworzyć z sukcesem programowo zdefiniowane centra przetwarzania danych (Software-Defined Data Center – SDDC), a tym samym swobodniej poruszać się w środowisku chmury.

VMware Forum 2013 jest znakomitą okazją dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką chmury, wirtualizacji i technologii mobilnych do poznania sposobów implementacji wydajnych strategii chmury. W trakcie tego wydarzenia przedstawiciele VMware i firm partnerskich opowiedzą o tym, jak organizacje wprowadzają innowacje w środowisku chmury oraz tworzą mniej skomplikowaną i bezpieczniejszą infrastrukturę IT, przyspieszając zarazem proces tworzenia, wdrażania i uruchamiania aplikacji.

VMware Forum 2013 to jednodniowe wydarzenie, organizowane z myślą o profesjonalistach z branży IT, którzy pragną uprościć i przekształcić swoje środowiska informatyczne. Do udziału zaproszeni są wszyscy zainteresowani innowacjami w obszarze infrastruktury IT, centrów danych, komputerów stacjonarnych oraz usprawnieniem ciągłości działań biznesowych i strategiami dla środowiska chmury. W ciągu jednego dnia organizatorzy zamierzają przekazać całą potrzebną wiedzę na temat przyszłości chmury w trzech obszarach tematycznych, dotyczących technologii chmury, wirtualizacji i mobilności.

Na Forum będą obecni przedstawiciele VMware User Group (VMUG), niezależnej organizacji zrzeszająca klientów firmy VMware, którzy udzielą informacji i podzielą się wiedzą z zainteresowanymi gośćmi. Ideą VMUGjest maksymalizacja korzyści płynących ze stosowania rozwiązań VMware i usług oferowanych przez partnerów poprzez wymianę i dzielenie się wiedzą podczas organizowanych szkoleń, wydarzeń i spotkań.

VMware Forum odbywa się w Polsce po raz trzeci. Jest imprezą o globalnym zasięgu, dedykowaną klientom VMware i wszystkim osobom zainteresowanym wirtualizacją. Szczegółowe informacje na temat programu wydarzeń znajdują się na stronie: http://www.vmwareforum2013.com. Udział w imprezie jest bezpłatny.
Konferencja objęta patronatem medialnym ITfocus.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ