Unified Communication dla małych i średnich

0

Avaya to kolejny producent, który wchodzi na rynek rozwiązań dla małych i średnich firm. Na polskim pojawiła się właśnie kolejna wersja pakietu oprogramowania Avaya IP Office 6.0, służącego do zunifikowanej komunikacji.

Nowa wersja oferuje komunikator internetowy z wbudowanymi funkcjami połączeń głosowych. Nowością jest też funkcja telekonferencji, która obsługuje teraz do 64 użytkowników, umożliwia widzenie, dodawanie, wyłączanie i wyciszanie uczestników, a także rejestrowanie połączeń.

Avaya one-X Portal for IP Office pozwala użytkownikom zarządzać komunikacją z firmy, z domu lub podczas podróży z poziomu przeglądarki WWW. Z kolei aplikacja IP Office Video Softphone umożliwia pracę zespołową z wykorzystaniem połączenia wideo. W tym przypadku możliwa jest komunikacja przez wirtualny telefon, a gdy trzeba przekazać elementy graficzne, można użyć komputera PC lub laptopa obsługującego połączenie wideo typu punkt-punkt.

Dodatkowe ulepszenie to wzrost do 1000 liczby użytkowników obsługiwanych w sieci obejmującej wiele ośrodków. Umożliwia to małym i średnim firmom udostępnienie wszystkim pracownikom za pośrednictwem sieci WAN takich funkcji, jak telekonferencje.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ