Telefony IP firmy SNOM na polskim rynku

0

Konsorcjum FEN wprowadza do swojej oferty wielofunkcyjne aparaty telefoniczne oraz akcesoria do telefonii internetowej niemieckiej firmy SNOM.

Na polski rynek trafi pięć modeli aparatów telefonicznych: SNOM 300, SNOM 320, SNOM 360, SNOM 370 i SNOM 820. Każdy wyposażony jest w przeglądarkę XML – narzędzie umożliwiające importowanie wiadomości tekstowych, np. kursów walut czy informacji pogodowych oraz grafik (w modelach wyposażonych w wyświetlacz graficzny). Telefony mają przełącznik FastEthernet, który pozwala podłączyć do sieci znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie komputer. Oferują funkcję inicjowania połączeń telefonicznych z przeglądarki internetowej. Urządzenia mogą być zasilane przez kabel ethernetowy (PoE).

Warto również wspomnieć, że aparaty SNOM umożliwiają podgląd pracy współpracowników (handlowców czy osób z działu call center), co odbywa się poprzez monitorowanie zajętości i bezczynności linii telefonicznych. Obsługują połączenie telekonferencyjnych oraz sygnalizację połączenia oczekującego w czasie prowadzonej rozmowy.

W ofercie SNOM są również akcesoria do telefonii internetowej: przewodowa słuchawka klarVOICE, która przenosi dźwięk z szerokiego zakresu częstotliwości (50Hz-7kHz) oraz przystawka do telefonu, która zwiększa liczbę programowalnych przycisków o 42 klawisze (przydatna w sekretariatach). Z kolei oprogramowanie SNOM Flexor CTI integruje system telefonii VoIP z aplikacją Microsoft Outlook.

Więcej informacji o firmie SNOM: na www.snom.com.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ