System zintegrowanej komunikacji Panasonic dla małych i średnich przedsiębiorstw

0

Panasonic wprowadził na rynek nowy hybrydowy system PBX skierowany do małych i średnich firm. KX-NS500 to system zunifikowanej komunikacji oferujący funkcje technologii IP, takie jak łączność z urządzeniami mobilnymi, zintegrowana poczta głosowa, e-mail, komunikatory i informacje o obecności.

W standardzie KX-NS500 jest między innymi funkcja automatycznej obsługi połączeń z przewodnikiem głosowym, która pozwala na połączenie dzwoniącego z właściwym numerem wewnętrznym. Oprócz tego klienci będą mieli możliwość zostawienia wiadomości głosowej, gdy operator nie będzie mógł odebrać połączenia.

KX-NS500 można rozbudować tworząc system poczty głosowej, który jest w stanie rejestrować rozmowy z maksymalnie 24 kanałów jednocześnie, do 400 godzin nagrania. Ponadto system wysyła wiadomości e-mail z informacją o nowych połączeniach, bez względu na to czy klient zdecydował się na pozostawienie wiadomości głosowej czy nie, umożliwiając operatorowi szybką reakcję.

System jest na tyle elastyczny, że pozwala objąć od 6 linii analogowych i 18 numerów wewnętrznych aż do 288 numerów wewnętrznych z modułami rozszerzeń.

KX-NS500 może być zintegrowany z istniejącym systemem Panasonic MultiCell DECT, jak również z cyfrowymi telefonami systemowymi z serii KX-DT500.

System będzie dostępny u Autoryzowanych dystrybutorów Panasonic od kwietnia 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej zaczynającej się od 2 540 złotych netto za standardową konfigurację.

KX-NS500

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ