System Telepresence TX9000 niedługo w Polsce

0

Firma Cisco poinformowała, że od początku maja system Cisco Telepresence TX9000 będzie dostępny w kanale sprzedaży w Polsce. System Cisco TelePresence z serii TX9000 to nowa, wyposażona w trzy ekrany platforma, która zapewnia realistyczną komunikację wideo oraz możliwości współpracy, w tym zaawansowane funkcje do udostępniania treści.

Cisco Telepresence TX9000 to rozwiązanie przeznaczone do prowadzenie rozmów biznesowych o znaczeniu krytycznym takich jak negocjacje korporacyjne, przekazywanie komunikatów w sytuacjach kryzysowych do zespołów rozproszonych po całym świecie. Tego typu spotkania wymagają możliwości szczególnie intensywnej współpracy, dzielenia się dokumentami i pracy nad treścią w nowoczesny sposób. System TX9000 pozwala na udostępnianie treści na głównych ekranach systemu TelePresence, wskazywanie i podświetlanie, korzystanie z tablic interaktywnych, przenoszenie treści między ekranami oraz wprowadzanie danych z różnych źródeł.

System w konfiguracji podstawowej zapewnia obsługę rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, natomiast funkcje udostępniania danych obsługują rozdzielczość 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Telepresence TX900 zapewnia fabrycznie obsługę protokołów SIP, BFCP, H.264 i Telepresence Interopability Protocol (TIP).

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ