System klasy NMS w ofercie Passusa

0

Firma Passus wprowadziła do oferty pakiet Fluke Networks OptiView Management Suite. Rozwiązanie to oferuje pełny widok sieci poprzez połączenie funkcji monitorowania z mechanizmem szczegółowych analiz w czasie rzeczywistym. Przystosowano je do potrzeb zarządzania wydajnością i rozwiązywania problemów.

Pakiet OptiView Management Suite to połączenie rozwiązań firmy Fluke Networks. W skład pakietu wchodzą aplikacje pozwalające generować widoki makro, zdalne oraz widoku z dowolnego punktu w sieci przewodowej lub bezprzewodowej. Połączenie wszystkich widoków w obrębie jednego rozwiązania pozwala szybciej wykrywać przyczyny problemów oraz optymalizować wydajność sieci.

Widoki makro najważniejszych urządzeń, łączy i aplikacji są udostępniane przez OptiView Management Appliance, oprogramowanie do monitorowania, badania trendów długoterminowych i raportowania w sieci WWW OptiView Reporter oraz OptiView NetFlow Tracker, oprogramowanie umożliwiające podgląd przepływów z routerów do poszczególnych lokalizacji.

Widok z dowolnego punktu w sieci przewodowej lub bezprzewodowej zapewnia przenośne narzędzie OptiView Portable Network Analyzer, które można przetransportować do miejsca wykonywania testów.

W celu udostępnienia widoków zdalnych z perspektywy użytkowników końcowych, pakiet oferuje narzędzie NetAlly Application Advisor. Widok mikro na poziomie przesyłanych danych jest udostępniany przez narzędzia ClearSight Analyzer oraz Network Time Machine, dzięki którym użytkownicy mogą kontrolować zawartość pakietów i przeprowadzać szczegółowe analizy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ