Synology VS240HD do monitoringu wideo

0

Synology wprowadza na rynek urządzenie do sieciowego monitoringu wideo. Model VS240HD obsługuje transmisję w jakości HD, posiada złącza HDMI i umożliwia rejestrację obrazu z wielu kamer równocześnie. Do pracy nie wymaga komputera PC.

VS240HD udostępnia podgląd wideo w wysokiej rozdzielczości, przy 240 klatkach na sekundę i 720p, nawet z 24 kanałów równocześnie. Dwa wyjścia HDMI wideo sprawiają, że urządzenie sprawdza się jako rozwiązanie nadzoru w dużych przedsiębiorstwach, pozwalając na strumieniowe przesyłanie wysokiej jakości materiału wideo do różnych monitorów w centrach kontroli bezpieczeństwa.

W połączeniu z Synology DiskStation lub RackStation, VS240HD obsługuje transmisję strumieniową wideo w formatach MJPEG, MPEG4, oraz H.264, a także transmisję dźwięku. Współpracuje m.in. z kamerami wyposażonymi w funkcję pan/tilt/zoom (PTZ), oferując szereg funkcji wspierających monitoring, w tym śledzenie obiektów. Użytkownicy mają dostęp do podglądu na żywo, mogą także przeglądać archiwalne nagrania. Wysokiej jakości klipy HDTV oraz wybrane z nagrań klatki można zapisywać na zewnętrznym nośniku USB. Intuicyjny interfejs użytkownika oraz podłączana do portu USB myszka ułatwiają zarządzanie wszystkimi dostępnymi funkcjami VS240HD. Cena urządzenia wynosi ok. 375 Euro netto.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ