Serwery PRIMERGY z systemem Windows Server 2012

0

Firma Fujitsu rozpoczęła dostawy serwerów PRIMERGY z nowym systemem operacyjnym Windows Server 2012. Fujitsu jako pierwszy producent na świecie uzyskała certyfikację do wersji przedpremierowej Windows Server 2012 i jako pierwsza oferuje rozwiązanie ‘Cluster-in-box’.

Wybierając serwery Fujitsu PRIMERGY, klienci otrzymują dostęp do najnowszego sprzętu i oprogramowania serwerowego: w pełni przetestowanych systemów w fabrycznych konfiguracjach zatwierdzonych przez Microsoft. Dzięki bliskiej współpracy między firmami Fujitsu i Microsoft w fazie projektowania nowe serwery stelażowe, typu blade i wieżowe Fujitsu PRIMERGY oraz systemy pamięci masowej Fujitsu ETERNUS DX pracujące w systemie Windows Server 2012 są już sprawdzone pod względem stabilności i niezawodności.

Firma Fujitsu poinformowała także o zoptymalizowanych infrastrukturach dostosowanych do obciążeń przetwarzanych w środowiskach Microsoftu. Ułatwiają one kierownikom ds. informatycznych wybór rozwiązań infrastrukturalnych odpowiadających potrzebom. Zestawy, przetestowane pod względem zgodności z indywidualnymi wymaganiami systemowymi, zawierają fabrycznie skonfigurowany sprzęt z systemem operacyjnym Windows Server 2012, co znacznie zmniejsza pracochłonność instalacji i uruchomienia systemu.

Nowe rozwiązania Fujitsu ‘Cluster-in-a-box’, FlexFrame on Windows for SAP solutions i Microsoft Private Cloud Fast Track będą oferowane bezpośrednio przez Fujitsu oraz za pośrednictwem partnerów handlowych. Dostępność może zależeć od kraju.

Fujitsu jest także jedynym producentem, który w oparciu o system Windows Server 2012 zapewnia łatwą skalowalność i ochronę inwestycji w jednym rozwiązaniu — ‘Cluster-in-a-box’ — działającym na serwerach Fujitsu PRIMERGY. To elastyczne i modułowe rozwiązanie, dostosowane do potrzeb firm średniej wielkości o wysokich wymaganiach informatycznych, oferuje za przystępną cenę wysoką dostępność, która zapewnia ochronę danych i usług o kluczowym znaczeniu.

FlexFrame on Windows for SAP solutions, sprawdzona koncepcja, która pozwala oszczędzić nawet 60% całkowitego kosztu posiadania infrastruktury, w której działają rozwiązania SAP, zostanie dostosowana do systemu Windows Server 2012.

Rozwiązania Fujitsu Microsoft Private Cloud Fast Track, które umożliwiają szybkie wdrażanie chmur prywatnych, są dostosowane do wersji Windows Server 2012 Hyper-V i System Center 2012 SP1. Rozwiązania Private Cloud Fast Track zapewniają przedsiębiorstwom cały sprzęt — serwery, pamięć masową i urządzenia sieciowe — oraz oprogramowanie niezbędne do utworzenia chmury prywatnej.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ