Schneider Electric wprowadza APC NetShelter SV

0

Schneider Electric wprowadził na rynek szafy przemysłowe NetShelter SV, przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające bezproblemową integrację z kluczowymi akcesoriami rackowymi.

NetShelter SV oferuje różne rozmiary jeśli chodzi o wysokość, szerokość i głębokość, dzięki czemu spełnia różnorodne potrzeby teleinformatyczne firm. APC NetShelter SV jest zoptymalizowany dla podstawowych zastosowań w średnich i małych przedsiębiorstwach. Do właściwości NetShelter SV należą między innymi:

  • Łatwa integracja z modułami dystrybucji zasilania (PDU) i systemami zarządzania okablowaniem, w tym beznarzędziowa instalacja pionowych modułów i systemów w tylnej części szaf, która nie zajmuje cennej powierzchni. Pionowe szyny montażowe oferują pełną możliwość regulacji, zapewniając przystosowanie do wielu powszechnych potrzeb w zakresie IT.
  • Gwarantowana kompatybilność z szynami montażowymi różnych producentów, które pasują do urządzeń 19-calowych zgodnych ze standardem EIA-310.
  • Dostępność w ośmiu rozmiarach – liczne opcje szerokości, głębokości i wysokości – w celu spełnienia indywidualnych wymagań sprzętowych.
  • Produkt składa się z dachu z dostępem kablowym, zdejmowalnych paneli bocznych oraz regulowanej podstawy na kółkach.

Schneider Electric NetShelter SV dołącza do kompleksowej gamy rozwiązań rackowych Schneider Electric, które umożliwiają rozmieszczenie urządzeń IT w dowolnym miejscu i czasie, równocześnie oszczędzając przestrzeń i czas. W niewielkich środowiskach IT, Small IT Solutions Designer umożliwia indywidualną konfigurację i projektowanie rozwiązań dla pomieszczeń technicznych/sieciowych i serwerowni.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ