Riverbed wprowadza nowe modele Steelhead

0

Riverbed Technology ogłosiło wprowadzenie nowych modeli Steelhead: urządzenia Steelhead 150 oraz wirtualnego Steelhead 150, stanowiących część kompleksowego pakietu optymalizacji sieci WAN.

Nowe modele skierowane są na rynki rozwijające się, przeznaczone są dla klientów detalicznych, klientów z sektora rządowego oraz urzędów administracji rządowej i lokalnej mających zaledwie kilku użytkowników w każdej lokalizacji. Nowe modele przeznaczone są również dla obecnych klientów, którzy chcą rozszerzyć wdrożenie Steelhead o biura z mniejszą liczbą pracowników.

Optymalizacja WAN umożliwia pracownikom rozlokowanym w różnych miejscach współpracę w czasie rzeczywistym – podobnie jak w sieci LAN – oraz niemal natychmiastowy dostęp do danych i aplikacji znajdujących się w centrum danych, oddziałach czy w chmurze.

Przedsiębiorstwa używające rozwiązań optymalizacyjnych Riverbed przyśpieszyły działanie wielu najczęściej używanych w sieci aplikacji od 5 do 50 razy, a w niektórych przypadkach nawet do 100 razy. Jednocześnie udaje im się usprawnić zarządzanie, uzyskać lepszy wgląd w sieć oraz obniżyć koszty infrastruktury IT.

Organizacjom, które wdrożyły już urządzenia Steelhead w swoich centrach przetwarzania danych i w odległych lokalizacjach, nowe modele pozwolą na dalszą konsolidację i wirtualizację infrastruktury, dzięki rozszerzeniu korzyści związanych z przyspieszeniem działania aplikacji nawet w najmniejszych biurach. Dana organizacja uzyska pełną kontrolę i bezpieczeństwo scentralizowanych danych, podczas gdy zdalni pracownicy będą mogli pobierać kluczowe aplikacje i dane bez żadnych opóźnień.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ