Riverbed rozwija rodzinę produktów Steelhead

0

Riverbed Technology wprowadza dwie serie produktowe: Steelhead CX i Steelhead EX. Nowe serie pozwalają organizacjom sprostać priorytetom wydajności IT, od akceleracji wydajności aplikacji do całkowitej konsolidacji infrastruktury znajdującej się w oddziałach do jednego centrum danych.

Seria Steelhead CX, podobnie jak jej poprzednicy z serii xx50, niweluje ograniczenia związane z przepustowością i odległością w celu poprawy wydajności użytkowników, przyspieszenia transferu danych oraz usprawnienia działania aplikacji, niezależnie od lokalizacji. Seria Steelhead CX oferuje jednak większą pojemność oraz możliwość przetwarzania większej ilości danych wychodzących niż poprzednie urządzenia Steelhead przy tym samym całkowitym koszcie posiadania.

Steelhead EX opiera się na wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniu optymalizującym sieć WAN oraz dodatkowo oferuje platformę z większą pamięcią, dysk, procesor wspierający VSP (Virtual Services Platform) oraz Granite. Każde urządzenie z serii Steelhead EX jest wyposażone w wydajne dyski SSD.

Każde urządzenie Steelhead EX jest wyposażone w platformę VSP, podobną do platformy Riverbed Services Platform (RSP) działającej w serii xx50. VSP jest dedykowaną platformą obsługującą wirtualne usługi i umożliwiającą lepszą konsolidację w oddziałach. Dzięki VSP każde urządzenie jest zaprojektowane by wykorzystywać technologie wirtualizacyjne VMware do uruchomienia wirtualnych wersji własnych usług, w tym DNS, DHCP, Active Directory, usług drukowania, strumieniowania mediów, usług bezpieczeństwa czy też oprogramowania innych firm. Seria Steelhead EX może być również uaktualniona do Riverbed GraniteTM.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ