Przełącznik TRENDnet TPE-1020WS już dostępny

0

TRENDnet ogłosił dostępność nowego switcha PoE+, model TPE-1020WS. Urządzenie to ma metalową obudowę, która umożliwia montowanie w szafach rack. Jest niezwykle ciche ze względu na brak wentylatora.

Osiem Gigabitowych portów PoE+ dostarcza zasilanie do 30 W, natomiast dwa porty w standardzie PoE umożliwiają zasilanie podłączonych urządzeń do 15W. Dwa porty uplink Gigabit Ethernet są współdzielone z dwoma slotami SFP. Technologia oszczędzania energii GREENnet wyłącza zasilanie portu, gdy nie jest on używany – pozwala to zaoszczędzić do 70% energii. TPE-1020WS jest w pełni zgodny ze standardem IPv6. Wbudowane technologie zarządzania ruchem obejmują 802.3ad Link Aggregation, asymmetric VLAN, 802.1Q VLAN, Voice VLAN, GVRP, 802.1p CoS oraz QoS.

Protokoły bezpieczeństwa, w tym ACL, SSL, filtrowanie MAC/portów, 802.1x, TACAS+ i RADIUS wspomagają warstwowe zabezpieczenia. Wykresy ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym, raportowanie błędów i wygodny test diagnostyczny pomagają w szybkim rozwiązywaniu problemów. RMON, SNMP, SNMP Trap i Port Mirroring wspierają rozwiązania służące do monitoringu.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ