Polycom rozszerza funkcjonalność VMC 1000

0

Nowe rozwiązanie Polycom pozwala wykorzystywać systemy telepresence oraz wideokonferencyjne firmy Polycom w celu dotarcia z materiałem na żywo i wideo na żądanie do większych grup odbiorców.

Polycom Video Media Center 1000 to centralne repozytorium multimediów. Działa w połączeniu z serwerem Polycom Recording and Streaming Server 2000 oraz innymi urządzeniami przechwytującymi wideokonferencje na żywo lub zapisując indywidualny materiał wideo, który może być następnie rozpowszechniany w charakterze transmisji na żywo, bądź edytowany, publikowany i udostępniany do odtwarzania na żądanie.

Nowe funkcje, które oferuje urządzenie VMC 1000 firmy Polycom, obejmują rozszerzoną obsługę rozsyłania grupowego, sieci dostarczania treści oraz możliwość zadawania pytań i udzielania odpowiedzi podczas transmisji, Rozwiązanie sprawdza się w takich zastosowaniach jak np. komunikaty dyrektorów skierowane do wszystkich pracowników lub transmisja sesji rad miejskich dla potrzeb pracowników.

Firma Polycom wprowadziła również nową funkcjonalność w serwerze RSS 2000, służącym do zapisu i transmisji konferencji wideo na żywo. Obecnie, oprócz wcześniej obsługiwanej rozdzielczości 720p, platforma obsługuje również 1080p (FullHD). System obsługuje przesyłanie obrazu wideo oraz prezentacji w jednym oknie, obsługuje konferencje szyfrowane zgodnie ze standardem AES oraz mechanizm translacji adresów sieciowych NAT

Urządzenie Polycom VMC 1000 jest obecnie dostępne w cenie od 45 770 euro. Serwer Polycom RSS 2000 to wydatek co najmniej 12 500 euro.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ