Oprogramowanie Riverbed w przełącznikach HP ProCurve

0

Riverbed rozpoczyna współpracę z HP ProCurve, w ramach której przełączniki HP ProCurve zostaną wyposażone w oprogramowanie do przyspieszanie transferu danych w sieciach WAN.

Riverbed zintegruje swoje oprogramowanie do optymalizacji sieci WAN, znane z produktów Steelhead, z usługami systemu HP ProCurve ONE. Integracja obejmie usługi w modułach zl HP ProCurve ONE, do których zaliczają się zaawansowane przełączniki brzegowe z serii HP ProCurve 5400zl oraz 8200zl. W ten sposób w jednym produkcie zostaną zintegrowane funkcjonalności dwóch dotychczas oddzielnych urządzeń. To z kolei ma przyczynić się do redukcji kosztów, a na pewno pozwoli zaoszczędzić miejsce w szafach rackowych. Wspólne rozwiązanie Riverbed i HP ProCurve powinno być dostępne w drugiej połowie 2009 roku.

Riverbed jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach do optymalizacji sieci WAN. Produkty Riverbed umożliwiają pracownikom szybsze korzystanie z aplikacji, bez względu na to, czy używają ich w siedzibie firmy czy odległym oddziale, zdalnie łącząc się z centrum danych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ