OpenTouch Conversation – nowa aplikacja Alcatel-Lucent

0

Alcatel-Lucent wprowadza na rynek OpenTouch Conversation. To oprogramowanie, które ma pomóc przedsiębiorstwom w ujednoliceniu ich możliwości w zakresie komunikacji, a także czerpaniu korzyści z nasilającej się tendencji do wykorzystywania w pracy urządzeń osobistych.

Oprogramowanie OpenTouch Conversation (OTC) zapewni pracownikom możliwość swobodnego rozpoczynania połączenia głosowego za pomocą telefonu biurowego, kontynuację rozmowy w ramach wideokonferencji z wykorzystaniem komputera PC lub tabletu oraz zakończenia tej rozmowy z poziomu telefonu komórkowego.
Pracownicy nie będą już musieli rozłączać się i wybierać ponownie numeru, gdy przełączają się pomiędzy urządzeniami, wchodząc do biura lub wychodząc z niego. Nie będzie też trzeba dokonywać specjalnych ustaleń, aby zainicjować wideokonferencję. Oprogramowanie OTC umożliwia także szybkie i łatwe dodawanie uczestników do rozmowy lub sesji współpracy.

OTC to aplikacja interaktywna ― oferuje interfejs oparty na platformie komunikacyjnej OpenTouch Alcatela-Lucenta. Aplikacja ta będzie docelowo obsługiwać wiele platform. Jej pierwsza wersja obsługuje tablety iPad oraz działa w sieciach Wi-Fi i 3G.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ