Nowy punkt dostępu WAP1200 z serii EDIMAX PRO

0

EDIMAX Technology informuje o rozszerzeniu serii EDIMAX PRO o nowy punkt dostępu sieci bezprzewodowej: WAP1200. Urządzenie jest kompatybilne z standardem przesyłania danych 802.11ac, działa w dwóch częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz i zapewnia prędkość przesyłania danych do 1200 Mb/s. Produkt jest przystosowany do montażu na ścianie.

Nowy punkt dostępu dedykowany jest do użytku w firmach oraz instytucjach, w których wymagany jest stabilny dostęp do szybkiej sieci bezprzewodowej w firmach z sektora MSP, szkołach, hotelach czy szpitalach. Dzięki możliwości obsłużenia do 100 użytkowników sieci jednocześnie jest to również dobre rozwiązanie dla placówek realizujących politykę BYOD, gdzie pracownicy mogą korzystać z własnych urządzeń mobilnych.

Urządzenie znajdzie zastosowanie również w dużych międzynarodowych korporacjach dzięki wbudowanemu serwerowi RADIUS zdolnemu do obsługi 256 kont użytkowników. Punkt dostępu pozwala ustawić po 16 identyfikatorów SSID dla każdej z obsługiwanych częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz. Urządzenie może być zarządzane z wykorzystaniem protokołu SNMP, SSH, Telnet, a także HTTP/HTTPS przy wsparciu łatwego w obsłudze interfejsu przeglądarkowego.

Punkt dostępu może być zasilany za pomocą przewodów Ethernet (PoE). Urządzenie charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją. Dodatkowa obudowa bezpieczeństwa uniemożliwia fizyczną kradzież lub obsługę urządzenia przez nieupoważnione osoby. Sugerowana cena detaliczna bezprzewodowego punktu dostępu EDIMAX WAP1200 wynosi 849 PLN.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ