Nowy gracz na rynku wideokonferencji

0

Na polskim rynku rozpoczęła działalność firma VCC Systems, oferująca rozwiązania wideokonferencyjne dwóch producentów: Vivicom International oraz Emblaze-VCON.

Nowa firma ma ambicje stać się jednym z głównych dostawców zaawansowanych systemów wideokonferencyjnych w Polsce w ciągu najbliższych kilku lat. Sztandarowym produktem w ofercie jest system V2C, programowe rozwiązanie do komunikacji wideo i współdzielenia dokumentów podczas wideokonferencji. Można z niego korzystać z komputerów PC, za pośrednictwem przeglądarki IE. Program zapewnia bezpieczeństwo informacji przekazywanych podczas wideokonferencji, w której może uczestniczyć do 200 osób.

Z kolei oferta Emblaze-VCON obejmuje gamę rozwiązań sprzętowych i programowych, które umożliwiają prowadzenie wideokonferencji, a także służą do tworzenia infrastruktury sieciowej i systemu zarządzania wideokonferencjami. Produkty Emblaze-VCON umożliwiają przekaz obrazu i dźwięku High Definition, prowadzenie konferencji wielopunktowych, współdzielenie danych, nagrywanie i streaming.

Więcej informacji: www.vccsystems.pl.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ