Nowe serwery HP ProLiant Gen8

0

HP rozszerzył ofertę serwerów HP ProLiant ósmej generacji (Gen8) o nowe urządzenia, zapewniające wyższą wydajność, łatwiejszy serwis, i ograniczenie przestojów w centrum przetwarzania danych.

HP zaprezentował również nowe rozwiązania finansowe i usługi pomocy technicznej oraz program partnerski — inicjatywę HP ProActive Insight Architecture Alliance, w ramach której czołowi producenci technologii podejmują wspólne starania, aby wyeliminować realizowane ręcznie zadania serwisowe i znacznie zwiększyć wydajność ośrodków obliczeniowych.

Serwery HP ProLiant Gen8 i rozszerzone programy HP pomagają klientom przekształcić odseparowane technologie w wydajną, automatyczną infrastrukturę IT, co pozwala skrócić czas prac serwisowych.

Rozszerzona oferta serwerów HP ProLiant Gen8 obejmuje urządzenia wyposażone w najnowsze procesory AMD Opteron z serii 6200 oraz Intel Xeon z rodzin E5-2400 i E5-4600. Opcjonalne udoskonalone akceleratory wejścia-wyjścia HP PCIe Gen2, redukują opóźnienia w dostępie do danych, oraz zwiększają tempo działania aplikacji i przebiegu cykli obliczeniowych.

Maksymalne wykorzystanie wbudowanych funkcji inteligentnych i wysoką wydajność zapewnia program współpracy o nazwie HP ProActive Insight Architecture Alliance jest skoncentrowany na maksymalnym wykorzystaniu wbudowanych funkcji inteligentnych serwerów HP ProLiant Gen8.

Usługi HP Proactive Care zapewniają klientom kompleksową pomoc techniczną i bezpośredni dostęp do specjalistów, co pozwala przyspieszyć rozwiązywanie problemów, poprzez eliminację opóźnień wynikających z przekazywania problemu na różne poziomy kompetencji.

Nowe platformy HP ProLiant Gen8 będą dostępne za pośrednictwem HP i jego partnerów handlowych na całym świecie od czerwca 2012 r. Ceny będą wynosić od 1600 do 3500 USD w zależności od modelu i konfiguracji.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ