Nowe serwery HP ProLiant G7

0

HP zaprezentował nowe serwery HP ProLiant G7 z procesorami AMD Opteron serii 6200, które poprawiają sprawność, skalowalność i wydajność centrum przetwarzania danych nawet o 30%, umożliwiając przetwarzanie dużych obciążeń wirtualnych oraz obciążeń związanych z bazami danych.

Pięć nowych serwerów z serii ProLiant x86: ProLiant BL465c G7, HP ProLiant BL685c G7, HP ProLiant DL385 G7, HP ProLiant DL585 G7 i HP ProLiant DL165 G7 charakteryzuje się jedną z największych na świecie gęstości rdzeni – do 2048 rdzeni na stelaż. Dzięki temu uzyskują wydajność większą nawet o 35 procent dla dużych obciążeń, przy wykorzystaniu równoległego przetwarzania. Oferują także najszybszą na świecie dwugniazdową maszynę bazy danych, która do 40 procent poprawia przepustowość w porównaniu z wcześniejszymi generacjami serwerów HP ProLiant z procesorami AMD Opteron.

Nowe urządzenia HP wyposażone są także w narzędzie do zarządzania HP Integrated Lights-Out (iLO 3), umożliwiające zdalne monitorowanie serwerów, co zmniejsza koszty obsługi. Ponadto oferują technologię HP Virtual Connect, która pozwala klientom na łatwe podłączanie serwerów i maszyn wirtualnych do dowolnej sieci, ograniczając rozrastanie się systemów informatycznych nawet o 95 procent.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ