Nowe produkty Cisco dla sektora MŚP

0

Producent zaprezentował całą klasę przełączników dla małych firm, , nowe modele telefonów IP oraz nowe oprogramowanie do obsługi monitoringu wideo, zapewniające bezpieczeństwo w firmie.

Przełączniki zarządzalne Cisco serii 300 to nowa rodzina energooszczędnych przełączników zarządzanych oferowanych z dożywotnią gwarancją. Obsługują protokół IPv6 i według zapewnień producenta są łatwe w konfiguracji.

Trzy nowe telefony IP zostały wyposażone w obsługę dźwięku HD, a producent zaoferował również nowe narzędzie administracyjne zwiększają efektywność komunikacji w małych firmach. Cisco SPA seria 300 to podstawowe telefony IP, wyposażone w rozbudowane funkcje obsługiwane przez systemy Cisco Unified Communications serii 500 i systemy telefonii IP udostępniane na zasadzie hostingu. Telefon IP Cisco SPA 525G2 to bezprzewodowy telefon IP z funkcją Mobile Link, umożliwiającą parowanie urządzenia z telefonem komórkowym., Dzięki temu można w prosty sposób przekierować połączenia między dwoma telefonami i importować kontakty. Telefon IP z obsługą technologii Bluetooth wyposażony jest również w port USB do ładowania telefonu komórkowego.

Office Manager to łatwe w obsłudze narzędzie administracyjne, specjalnie dostosowane do potrzeb małych przedsiębiorstw. Przy jego użyciu administrator biura lub informatyk może obsługiwać rutynowe zadania operacyjne związane z systemem Cisco Smart Business Communications.

Z kolei Cisco Advanced Video Monitoring System (AVMS) to oprogramowanie zapewniające prostą obsługę i wysoką jakość monitoringu i kontroli. Zostało ono wyposażone w zaawansowane funkcje analityczne przeznaczone dla systemów nadzoru wideo w małych firmach, złożonych z maksymalnie 64 kamer. Po wykupieniu dodatkowych licencji firmy mogą wykrywać ruch, otrzymywać powiadomienia o zniknięciu lub przeniesieniu przedmiotów oraz integrować kamery wideo z wyposażeniem punktów sprzedaży.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ