Netronome prezentuje nową linię procesorów

0

Nowa linia procesorów NFP-32xx (Network Flow Process) pozwoli znacznie rozszerzyć możliwości ochrony i monitorowania urządzeń sieciowych. Nowa linia NFP-32xx umożliwi routerom, systemom bezpieczeństwa, a także serwerom lepiej analizować i chronić dane przesyłane w sieciach.

Procesory te składają się z 40 rdzeni taktowanych zegarem 1,4 GHz i potrafią wykonać 56 miliardów operacji na sekundę. Netronome uważa, że takie parametry pozwalają na obsługę każdego pakietu danych przechodzącego przez sieci o przepływności do 20 Gbit/s. Na uwagę zasługuje także pobór mocy, wynoszący od 15 do 35 watów, co oznacza niemal czterokrotnie większą efektywność w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.

Bill Duggan, menedżer produktów NFP w firmie Netronome zaznacza, że nowa seria chipów powinna najszybciej znaleźć się w urządzeniach do kompleksowej ochrony sieci oraz routerów. Netronome zamierza oferować NFP-32xx producentom sprzętu w dwóch wersjach – podstawowej w formie chipa lub programowalnej karty PCI, którą będzie można dołączyć do urządzenia.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ