NETGEAR wprowadza nowe modele przełączników 10GB

0

NETGEAR zaprezentował nowe przełączniki z serii Smart wyposażone w 24 miedziane porty 10Gb/s, 4 dedykowane porty SFP+ oraz funkcje zaawansowane warstwy L2+ oraz L3 Lite.

Nowe urządzenia od NETGEAR należą do kategorii przełączników zarządzalnych z serii Smart, zaprojektowanych dla firm z sektora SMB. Switche zaopatrzone są w 4 dedykowane porty 10GBase-X SFP+ 10G. Posiadają 24 dedykowane porty miedziane 10GBase-T ze wsparciem dla 10G/1G/100M. Dostępny jest także port USB przydatny przy pobieraniu czy zapisywaniu firmware i konfiguracji urządzenia. To jedyne i pierwsze rozwiązanie tego typu obecne na rynku przełączników dla biznesu.

Wraz ze wzrostem wirtualizacji, serwisów opartych na chmurze, aplikacji typu VoIP, streamingu video i śledzenia IP, firmom z sektora SMB potrzeba niezawodnego i bardzo szybkiego sprzętu – jednocześnie wyróżniającego się prostotą. Modele XS712T i XS728T spełniają te wymogi. Wyposażone są w kompleksowy zbiór funkcji L2 spełniające wszystkie obecne oraz przyszłe potrzeby firm w zakresie wirtualizacji, sieci konwergentnych i mobilności. L2 daje udogodnienia w postaci obsługi VLAN w oparciu o port lub adres MAC, technologię QoS, statyczny routing, private VLAN, IGMP oraz MLD snooping.

Podobnie jak wszystkie przełączniki Smart, również i te objęte są wieczystą gwarancją także na wentylatory i zasilacze. Obowiązuje serwis „door to door” realizowany w trybie NBD, czyli następnego dnia roboczego.

Cena urządzenia wynosi około 7,500 zł netto.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ