NETGEAR wprowadza centralizację zarządzania siecią WiFi w chmurze

0

Business Central Wireless Manager to bezpieczna chmurowa platforma usług IT z modułem zarządzania siecią WiFi, który umożliwia monitoring sieci z wielu różnych miejsc, budynków czy pięter poprzez chmurę. Oprogramowanie NETGEAR zaprojektowano z myślą o firmach sieciowych z sektora MSP, stąd daje ono wiele możliwości na przystępnych warunkach.

NETGEAR wprowadza centralizację zarządzania siecią WiFi w chmurzeBusiness Central Wireless Manager umożliwia w przystępny i prosty sposób stworzenie firmowej sieci, dostarczenie kluczowych usług IT i urządzeń sieciowych oraz szybkie i bezproblemowe zarządzanie siecią poprzez jeden wygodny panel. Moduł zarządzania Wireless Manager w Business Central dostarcza administratorowi sieci scentralizowany system kontroli oraz wszechstronny monitoring wszystkich punktów dostępowych bezpośrednio z chmury, niezależnie od ich lokalizacji. Usługa oferuje przy tym wiele możliwości sprawnego zarządzania siecią, jak również jej dynamicznego rozwijania w ekonomicznym modelu Pay-As-You-Go, czyli płacisz, kiedy korzystasz.

Platforma Business Central daje możliwość m.in. zdalnego zarządzania identyfikatorami sieci SSID, kontrolowania gościnnego dostępu czy generowania raportów użycia połączenia szerokopasmowego – poprzez kilka kliknięć w intuicyjnym panelu zarządzania. Alerty w czasie rzeczywistym przy stałej, niezakłóconej widoczności całej sieci, eliminują potrzebę wykrywania i naprawiania usterek będąc fizycznie na miejscu, gdyż można to w pełni wykonać zdalnie.

Nowa usługa NETGEAR najlepiej sprawdzi się w sieciach sklepów detalicznych, kawiarni, restauracji, siłowni, ale również w małych biurach bądź firmach z kilkoma oddziałami. Obecnie funkcjonujące rozwiązania zazwyczaj sprowadzają się do korzystania z samodzielnych punktów dostępowych w każdej lokalizacji, bez centralnego ośrodka zarządzania nimi bądź też stosowania stacjonarnych kontrolerów WiFi o ograniczonych możliwościach obsługi. Business Central Wireless Manager to platforma chmurowa gwarantująca nie tylko centralizację zarządzania siecią, ale przede wszystkim łatwość użytkowania, wyjątkowo prostą instalację oraz niezawodność funkcjonowania.

Business Central Wireless Manager można wypróbować za darmo w pełnym zakresie usługi przez 90 dni poprzez rejestrację punktu dostępowego na www.wireless.netgear.com.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ